0

سیاست حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی

از آنجا که مطابق قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران کلیه پرداخت های مالی از طریق پروتکل های امن درگاه های بانکی داخل کشور صورت می گیرد، پس از انتخاب گزینه پرداخت وجه، مشتریان ما به وبسایت یکی از بانک های مربوطه منتقل می شوند و پاسخ تراکنش های ایشان به وبسایت اعلام می شود. از همین رو کلیه اطلاعات شخصی و تراکنش های مالی مشتریان همواره تحت نظارت و قوانین درگاه های الکترونیکی بانک های مربوطه کنترل می شود و ماریادکور هیچگونه دسترسی به اطلاعات محرمانه حساب مشتریان خود ندارد. از همین رو قابل توجه است درصورتی که در حین عملیات پرداخت، بدلیل بروز مشکلات ثانویه همچون قطعی شبکه سراسری شتاب یا اینترنت مشتریان عملیات پرداخت متوقف گردد و ضمن کسر وجه از حساب مشتری خریدی صورت نگیرد، وجه مورد نظر پس از بررسی آن درگاه بانکی و از همان طریق، حداکثر تا 48 ساعت به حساب مشتریان بازگردانده میشود. لذا از آنجا که عملیات خرید تنها پس از دریافت پاسخ مناسب از درگاه بانکی به اتمام می رسد، در این موارد ماریا دکور هیچگونه دخالت و دسترسی در کلیت فرآیند نداشته و پیگیری اطلاعات پرداخت باید از سوی درگاه بانکی صورت گیرد. لازم به ذکر است پشتیبانی وبسایت ماریادکور برای حل این قبیل مشکلات، همواره تا آخرین لحظه در کنار مشتریان خود خواهد بود.

 

ماریا دکور ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای مطالعه، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ماریا دکور قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ماریا دکور تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین ماریا دکور ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ماریا دکور را در پروفایل خود لغو کنند.
ماریا دکور ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد یا با فعالیت های مخرب اینترنتی برای این وبسایت مشکلاتی ایجاد نماید ماریا دکور می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. ماریا دکور هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

ماریا دکور همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی آن و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.  لازم به ذکر است برای مشتریانی که جهت سفارش محصول مورد نظر خود نیاز به آپلود تصاویر شخصی به منظور چاپ بر روی محصول را دارند، این امکان وجود دارد که تصاویر مربوطه را از طریق سایر شبکه های اجتماعی نیز برای کارشناسان و پشتیبانان محصولات خاص که همگی از بانوان متعهد هستند ارسال نمایند. همچنین قابل توجه است کلیه تصاویر ارسالی پس از تکمیل و ارسال سفارش حذف شده لذا برای سفارش مجدد لازم است کلیه فرآیندهای سفارش محصول مجدداً انجام گیرد. نحوه سفارش این محصولات در صفحات مربوطه بصورت کامل توضیح داده شده است. ماریا دکور برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!