0

about

درباره ما

که عاشقانه برای رضایت شما می کوشیم

وبسایت ماریادکور

وبسایت ماریادکور تنها پنجره کوچکی از شور و اشتیاق جوانانی پر شور و هنرمند است که در کنار هم توانسته اند با محبت و همدلی هنر دست خود را از این طریق به منصه ظهور قرار دهند و عشق و محبت را در کنار جلوه ای خاص از هنر در میان مردم گسترده تر کنند. از همین رو دست به دست هم داده ایم تا بتوانیم در کنار هم محصولاتی تولید و عرضه کنیم که نه تنها بتواند توجه مخاطب را از لحاظ جنبه های بصری و مدرنیسم جلب نماید بلکه ضمن ایجاد سهولت در نحوه دسترسی به محصولات دکوری کمیاب، سلیقه خاص مشتریانی ویژه که همچون ما دوست دارند جزء معدود افرادی باشند که کالایی خاص را خریداری می کنند نیز در نظر بگیریم. از همین رو بسیار خرسند و مفتخریم که می توانیم به کمک شما همراهان جان و جوانانی هنرمند و هنر دوست قدمی هرچند کوچک برای رشد و شکوفایی هنر و اقتصاد ایران خود برداریم و از این پنجره دنیایی مدرن، خاص و زیبا را خلق کنیم.

رسالت ما

تیم ماریادکور سعی دارد تا در کنار حمایت از تولیدکنندگان محصولات بومی به عنوان هدف و رسالت اولیه خود، با تولید و عرضه محصولات و دکوراسیون های شیک، مدرن و زیبا بستری ساده و در دسترس را برای همگان فراهم آورد تا از این طریق مشتریان عزیز بتوانند با خیالی راحت و آسوده و کمترین زحمت و زمان، بهترین و با کیفیت ترین محصولات کمیابی را تهیه نمایند که در کمتر فروشگاه و محلی مشاهده کرده اند. از همین رو از همه علاقمندان به آثار و هنرهای دستی و همچنین خوش فکران علاقمند به دکوراسیون های شخصی دعوت می شود تا همواره از جدیدترین محصولات وبسایت ماریادکور دیدن فرمایند.

محصولاتی که در این وبسایت عرضه می شوند

در این وبسایت کلیه محصولات ویژه مرتبط با دکوراسیون که هر کدام می تواند مخاطبانی ویژه را در بر گیرد تولید و عرضه می شود که از این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید و عرضه انواع شمع در اندازه و سبک های متفاوت به مناسب های مختلف

  • تولید و عرضه محصولات چوبی دکوری

  • تولید و عرضه انواع مجسمه خاص دکوری

  • تولید و عرضه محصولات خاص پلیمری مرتبط با دکوراسیون منزل

  • تولید و عرضه انواع زیورآلات مصنوعی از قبیل دستبند، گردن بند، انگشتر و …

  • تولید و عرضه انواع ظروف گلی و سفالی خاص و مدرن

  • تولید و عرضه انواع شلف در طرح ها و رنگ ها متنوع

  • و ده ها زمینه کالایی متفاوت که همگی در زمره محصولاتی جذاب مرتبط با دکور و دکوراسیون می باشد.

همکاری با وبسایت ماریادکور

از آنجا که رسالت و هدف اصلی وبسایت ماریادکور حمایت از هنرمندان و تشویق به خرید کالای ایرانی است همه علاقمندان و تولیدکنندگان محصولات دکوری می توانند جهت همکاری در فروش اینترنتی و عرضه سراسری کالاهای خود رزومه فعالیت و شرایط خود را به ایمیل career@mariadecor.ir ارسال نمایند. کارشناسان این مجموعه سعی می کنند بیشترین همکاری را با ایشان داشته باشند و در سریعترین زمان به درخواست آنها پاسخ دهند.

صاحب امتیاز نماد ماریادکور

وبسایت ماریادکور که فعالیت خود را از تابستان 1397 آغاز نموده است تنها بستری جهت حمایت از جوانان خوش ذوق و هنرمند ایرانی است و با همکاری و حمایت جمعی از همین جوانان خوش فکر سعی دارد با عرضه سراسری محصولاتی خاص زمینه ای جهت شکوفایی استعدادهای کمتر دیده شده کارآفرینان و هنرمندان ایرانی را حتی در دورترین نقاط کشور فراهم آورد. صاحب امتیاز نماد تجارت الکترونیک این وبسایت جناب آقای مهندس پوریا مظاهری هستند و اعضای این مجموعه تحت نظارت و مدیریت ایشان فعالیت می نمایند.

چرا ماریادکور

شما با خرید از وبسایت ماریادکور ضمن بهرمندی از تولیدات خاص و شیک محصولات ایرانی در کنار اعضای وبسایت ماریادکور در حمایت از تولید ملی و تولیدکنندگان خوش ذوق و هنرمند ایرانی گام نهاده اید و قدمی بسیار موثر و ماندگار در جهت شکوفایی ایران و ایرانی برداشته اید.

شما از طریق دریچه ماریادکور می توانید در اندک زمان ممکن بهترین کالاها را از دور از دسترس ترین محل ها و با مناسب ترین قیمت ها تهیه کنید و با آسودگی خیال در انتظار دریافت کالای مورد نیاز خود در محل زندگی یا محل کارتان باشید.

با توجه به دسترسی سریع و آسان به کمیاب ترین کالاهای موجود در بازار، شما با خرید اینترنتی کالاها نه تنها بدون دغدغه و با آسودگی خیال خرید کرده اید بلکه با کاهش سفرهای شهری نقش بسزایی در کاهش بار ترافیک و آلودگی شهرها ایفا کرده و از این طریق نقش کلیدی و مهمی در کاهش استرس و خستگی خود داشته اید. لذا از شما دعوت می شود روزانه و بیشتر از وبسایت ماریادکور دیدن فرمایید.

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!